Slovak English

Bielenie zubov a metóda airflow

BIELENIE ZUBOV - ambulatne

Netreba byť hollywoodskou hviezdou, aby ste mali dokonalé biele zuby! Aj u nás, u dentálnej hygieničky, si môžete vybieliť zuby za priaznivé ceny a bez čakania.

Ambulantné bielenie firmy SDI - Pola Office®: 

BIELENIE ZUBOV - domáce

Domáce bielenie zubov firmy SDI - Pola Day®:

Novinka v domácom bielení firmy SDI - Pola Paint® bieliaca tyčinka.

Revolúcia v bielení: tyčinka veľkosti a tvaru rúžu na bielenie zubov kedykoľvek a kdekoľvek.

Pred použitím bieliaceho gélu konzultujte vhodnosť jeho použitia s Vašim stomatológom! 

ČISTENIE ZUBOV METÓDOU AirFlow®

Výhodou tzv. Airflow čistenia je, že dokáže veľmi jemne a citlivo odstraňovať nečistoty zo zubov, pričom zvyšuje ich belosť.

Zubár alebo dentálny hygienik používa prístroj airflow, ktorý kombináciou vzduchu, vody a sódabikarbóny odstraňuje zo zubov nečistotu a usadeniny. Vlastné čistenie spôsobuje prášková sódabikarbóna, ktorá je jemná a biokompatibilná - čiže prípadné prehltnutie je zdraviu neškodné. Účinok Airflow spočíva v tom, že robí zuby čistými, hladkými a belšími.

Komu Airflow® odporúčame?

V zásade každému. V rámci pravidelnej kontroly by ho mal využívať vlastne každý - i ten, kto je bez príznakov. Domáce každodenné čistenie kefkou totiž nedokáže tak dokonale zbaviť naše zuby nečistôt ako airflow. Obzvlášť dávame túto metódu do pozornosti tým, ktorým sa tvorí nadmerný zubný kameň, trpia zápalmi ďasien alebo majú iné dentálne problémy. Okrem toho je airflow nielen indikovaný ale viac-menej aj nutný všetkým pacientom, ktorí majú korekčné strojčeky - nakoľko dokonalá hygiena zubov je v tomto prípade výrazne sťažená.

PRACUJEME V REŽIME OP
OČKOVANÍ, TESTOVANÍ, PREKONANÍ COVID